İçeriğe geç

Önceliğimiz Tabi ki Televizyon!

Son zamanlarda biraz Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili, yazılarım arttı. Bende bunun farkındayım. Ancak, dikkatimi çeken bir olay oldu. Uzun süredir netflix internet dizisinde oynayacağı dedikodularına, İmirzalıoğlu’ndan yanıt geldi. İmirzalıoğlu demiş ki; ”Henüz net bir şey yok. Ancak gelen ve görüştüğümüz birkaç proje var. Önceliğimiz tabi ki televizyon. Ama bu dijital platform da olabilir” demiş. Yani, öncelik olarak usta oyuncu, televizyon dizilerinden devam etmek istiyor. O halde, netflix ile ilgili haberleri silmeli miyiz? İnanın bende tam anlam veremedim.

Projeler var dediğine göre, bana kalırsa Eylül’de kendisine yakışır bir proje ile gelir diye düşünüyorum. Bu defa, Mehmed Bir Cihan Fatihi’nden dolayı, ince eleyip, sık dokur diye de düşünmüyor değilim.

 

Kenan İmirzalıoğlu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Düşünsenize, yeni dizisininde tutmadığını… Düşünemiyorsunuz değil mi? Bende düşünemedim, zira kendiside düşünmek istemiyordur. Allah korusun bu dizisi de tutmazsa, türk seyircilerinin gözünde nasıl bir itibar kaybeder? Olaya onun açısından bakacak olursak, düşünmesi bile başka bir kötü… Hayat bu tabiki her şeyi göze alacaksın, ama çok ince şeyler düşünmekte gerekiyor.

Mesela ben Kenan’ın yerinde olsaydım, Deli Yürek tadında, Deli Yürek’in bugünkü versiyonu olan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz konulu bir dizi arardım. Zira, düşünsene Hızır gibi bir rolde olduğunu, nasıl yakışırdı ama? Kenan fanlarının şuan heyecanını tahmin edebiliyorum. Şuanda diyorlar ki; ”Bu Çağatay’ın acaba bir bildiği falan mı var? bizi nasıl böyle tetikliyor.” gibisinden düşünüyorlar. Ancak, arkadaşlar ne yazık ki, benimde bir bildiğim falan yok. Siz neyseniz bende oyum. Ben sadece yakışacağını düşündüğüm için, o tarz bir rol neden olmasın diye içimden geçirdim.

Zaten, Türkiye’de ilk mafya dizisinde karşımıza çıkan ve televizyonların ilk mafya babası olan, Yusuf Miroğlu’nu da, usta oyuncu Kenan oynuyordu. Yani, Polat, Çakır, Hızır meydanda yokken, Miroğlu vardı ve bence hepsinden daha iyi yapıyordu. O yüzden diyorum ki, NEDEN OLMASIN?

M. Çağatay Kılınç

E-Posta: M.cagatay.09@hotmail.com
İnstagram: http://www.instagram.com/aydinliyazar
Twitter: http://www.twitter.com/aydinliyazar
Facebook: https://www.facebook.com/aydinliyazar/

Tarih:Magazin

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir