İçeriğe geç

EDHO’da Çok Büyük Deprem

Oktay Kaynarca

Az önce edindiğim son dakika haberini, siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin senaristi ve yapımcısı Raci Şaşmaz, bu bölüm itibari ile diziden ayrıldı. Deli Yürek, Kurtlar Vadisi gibi dizilerin senarist ve yapımcılığını yapan Şaşmaz’ın bu bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde, isminin geçmemesi ve elini oradan çekmesi sonucu, seyircide acaba dedi…

Raci Şaşmaz

Raci Şaşmaz’ın ayrılması sonucu akıllara, kardeşi Necati Şaşmaz’la barıştı mı? sorusu geldi. Bana kalırsa, Raci Şaşmaz gibi mükemmel bir zekaya sahip olan birisi, EDHO’dan ayrılmamıştır ve Nöbet 7/24 dizisine geçiş yapmamıştır. Öyle birşey söz konusu olacak olsaydı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini final yaparak, bırakırdı.

Diziyi ticari bir kazancı olmadan, başka birisine devredeceğini düşünmüyorum. Malum ekonomi ortada. Diziyi, başka bir yapımcıya satsa, mutlaka basının haberi olurdu.

Raci Şaşmaz

Dizinin senaristi Bahadır Özdener’in yanına, yazım ekibinden Berna Aruz’a, yapımcılığı ise, Şeyda Şen’e geçmiş durumda. Bakalım, seyirciyi ilerleyen bölümlerde, nasıl bir hikaye bekliyor.

Fikirtepe’den dolayı diziden el çektirilmişte olabilir…

M. Çağatay Kılınç

E-Posta: M.cagatay.09@hotmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/aydinliyazar/
Twitter: http://www.twitter.com/aydinliyazar
İnstagram: http://www.instagram.com/aydinliyazar

Tarih:GündemSinemaSon Dakika

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir