İçeriğe geç

Bomba Gibi Patladı

Kenan İmirzalıoğlu

Bugün sabah uyandığımda, gazetelere şöyle bir göz gezdirdim. Hemen hemen her gazetede, magazin kısmında, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu vardı. Netflix’de diziye başlayacağı söylenen usta oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’ndan, henüz bir açıklama gelmezken, yeni dizisi basına sızmış. Es Film’in yapımcılığını üstleneceği dizide, Kenan İmirzalıoğlu, Ali Rıza isimli bir kabadayıyı canlandıracak. Dizide Kenan, hiç akılda yokken belaya bulaşıyor ve kendisini kabadayılar aleminde görüyor.

Kenan İmirzalıoğlu

Yine Alışılmış Bir Rol

Alışılmışın dışına çıkmak, bazı oyunculara çok farklı anlamlar yüklerken, bazı oyunculara ise, başarısızlık, hüsran, hayal kırıklığı olarak dönebiliyor. Kenan’a bu, olumsuz yönde dönüş sağladı. Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisinin ismi henüz duyurulmazken, dizinin yapımcılarını ise biz çok yakından tanıyoruz. Şirketin sahibi; ”Payitaht Abdülhamid” dizisini yapan, yapım şirketi.

Deli Yürek’ten bu yana, hep aynı rollerde oynayan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl ”Cingöz Recai” ve ”Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizilerinde, alışılmışın dışına çıkmak istedi. Başarısız olarak ilk defa bir yıl geçirsede, bu yıl özüne döndü. Özüne döndüğü için, bu dizi tutar diyorum.

Dizinin Günü ve Akıllara Gelen Soru

Kenan İmirzalıoğlu

Edinilen bilgilere göre, dizi çarşamba günü TRT ekranlarında oynayacak. Yeni sezonda mı, yoksa bu sezon sonu gibi mi başlayacak bilmiyorum ama, dizi Kenan ve Kıvanç’ı karşı karşıya getirecek. Bakalım türk halkı hangisiyle yola devam edecek.

Türk Halkının İzleme Sebepleri

Kenan İmirzalıoğlu

Türk halkı bence, Kenan’ın oynadığı diziyi seçer. Çünkü, dizide İmirzalıoğlu, bir kabadayıyı canlandıracak ve bu Kenan için bir artı demektir. Çünkü, halk Kenan’ın kabadayılığını, rajon kesmesini, silah çekmesini özledi. Perşembe günü ekranlara gelecek olan dizi, daha adı sanı belli olmadan, rüzgar estirmeye başladı bile. Ne zaman başlarsa başlasın bence, haftalık reytingler bir daha bakılsın…

M. Çağatay Kılınç

E-Posta: M.cagatay.09@hotmail.com
Twitter: http://www.twitter.com/aydinliyazar
Facebook: https://www.facebook.com/aydinliyazar/
İnstagram: http://www.instagram.com/aydinliyazar

Tarih:Gündem

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir