İçeriğe geç

TOGG Görücüye Çıktı

Cumhurbaşkanı RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Yerli otomobilimiz bildiğiniz üzere, dün görüceye çıktı. Yapımında başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, emeği geçen tüm herkese teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

TOGG

Görücüye çıktıktan sonra, Gelecek Partisi Genel Başkanı Sn. Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, İyi Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu, destek mesajı yayınladı. Davutoğlu ve Akşener teşekkür ederken, İmamoğlu; ”İBB olarak çok güçlü bir siparişle, yerli otomobilimize destek olacağız.” diye mesaj yayınladı.

Ancak, dikkatlari Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu ve Saadet Partisi Genel Başkanı Sn. Temel Karamollaoğlu çekti. Bir tebrik veya teşekkür mesajı yayınlamadılar. Bence, benim düşünceme göre, bir teşekkür etmeliydiler. Bu yanlış, halkın gözünden de kaçmaz diye düşünüyorum.

Türkiye’miz için çok büyük bir adım olan yerli otomobilimizi, belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz ve iş adamlarımızın da, kullanması gerektiğini düşünüyorum. Cumhurbaşkanlığı ve bakanlar kurulumuzun kullanacağından en ufak bir şüphem yok. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin de yüklü miktarda siparişi olacağından dolayı, Büyükşehir Belediye Başkanının da kullanacağından bir şüphem yok.

Bu geç kalınmış değer, bizim grurumuz. 60 yıllık özlem, Türk milleti olarak bizim hayalimiz ve hayalimize bir adım yaklaştık. Bundan dolayı, tekrardan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederiz.

M. Çağatay Kılınç

F: http://www.facebook.com/aydinliyazar
İ: http://www.instagram.com/aydinliyazar

Tarih:GündemSon Dakika

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir