İçeriğe geç

EDHO Seyirciye Kulak Verdi

Oktay Kaynarca – Naz Elmas

Dün 151’inci bölümüyle ekranlara gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde, seyircinin beklediği bir hadise gerçekleşti. Başrollerini Oktay Kaynarca, Naz Elmas, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba’nın paylaştığı dizide, diziye bu yıl kadın başrol oyuncusu olarak giren Naz Elmas, kadrodan dünkü bölümünde ayrıldı.

Dizinin son 5-6 bölümüne bakıyorum da, senarist Bahadır Özdener, Naz Elmas’ın diziden ayrılacağı sinyalini yavaş yavaş seyirciye vermiş. Yayın saatinde kaçırdığımda, dizinin ilk 50-55 dakikasında Naz Elmas’ın sahnesi girmiyor. Daha bu sezon başında, çok söylediğim bir olay vardı; ”Ablasını Deli Yürek dizisinden biliyoruz, ablasının oyunculuğu iyiydi. Naz Elmas’ı daha önce bir yerde seyretmedim ama, oyunculuğunu da beğenmedim.” diye belirtmiştim. Ben gibi birçok kişi de, twitter hesaplarından bu olaya değinmişlerdi. Senaristler dünkü bölümde ise, gerekeni yaptı. Naz Elmas ile yollarını ayırdı. Şahsım adına, Naz Elmas’ın yeni projelerinde başarılar dilerim. Yolu açık olsun.

Deniz Çakır EDHO’ya Geri mi Geliyor?

Deniz Çakır

Dizinin efsane kadın başrolü. Herkesin yengesi, herkesin Meryem reisi. Tüm kadronun derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen bir ismiydi. Dizinin 3. sezonunda, anlamsızca diziden çıkarıldı. Hakkında çok sözler söylendi; ”Yapımcı Raci Şaşmaz ile tartıştı…”, ”Bahadır Özdener ile tartıştığı için, diziden çıkarıldı.” gibi gibi birçok örnek verilebilir. Deniz Çakır sessizliğini korusa da, geçtiğimiz haftalarda çıktığı proğramda; ”Hâla Hızır reisin karısı mısın, diye soranlar oluyor, o projede rol almak güzel bir duyguydu, sevdiğim bir projeydi, pişman değilim.” gibi açıklamalarda bulunmuştu. Acaba bu bir şifre miydi, diziye dönüyor mu? Seyirciye kulan veren senaristler, bence Deniz Çakır’ın aşırı derecede istendiğinin farkında ve Çakır’ı tekrardan kadroya almalılar.

M. Çağatay Kılınç

İ: http://www.instagram.com/aydinliyazar
F: http://www.facebook.com/aydinliyazar

Tarih:GündemMagazinSinema

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir