İçeriğe geç

Ekranlara Geri Dönüyor

Kenan İmirzalıoğlu (Oyuncu)

Güzel bir akşamdan hepinize merhaba… Ekranların sevilen oyuncusu, bizim neslin Miroğlu’su, Kenan İmirzalıoğlu ekranlara geri dönüyor. Deli Yürek’ten bu yana, oynamış olduğu tüm dizi ve filmler tutmuş, tuttuğu yetmiyor gibi, kıyafetinden tutunda, silahına kadar, kapış kapan satılmıştı.

2017-2018 yayın yılı Kenan İmirzalıoğlu için, gerçekten yaşanmaması gereken bir yıl oldu. Hayranları bu duruma ise, ”Evlilik Yaramadı” diyerek yorumladı.

O Yayın Yılında Neler Oldu?

Mehmed Bir Cihan Fatihi

O yayın yılında, ilk başta ”Cingöz Recai” sinema filmi vizyona girdi ve beklenen izleyici sayısını, elde edemedi. Herkes çok şaşırdı ve normal karşıladı. Film tutmamış olabilir ama, Kenan ağabeyin oyunculuğu o filmde de, muhteşemdi.

Akabinde, ”Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisi başladı. Yanlış hatırlamıyorsam 6 Mart 2018 olmalı. Nam-ı değer Yusuf Miroğlu ve yine Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi’nden tanıdığımız, nam-ı değer Memati Baş oynuyordu. Herkes büyük bir heyecanla diziyi bekliyordu. Bir yandan efsane Miroğlu, bir yandan efsane Memati… Tutmama ihtimali var mıydı, olur mu hiç, babalar dizide… Ama, tutmadı… Hüsran yılı devam etti.

ARIZA Geliyor

ES Yapım’ın yapımcılığını yaptığı, TRT 1’de ekranlara gelecek olan ”Arıza” dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu oldu. Kenan ağabeye eşlik edecek partner ise, henüz bulunamadı.

Hırsız’ı ve Padişah’ı, Kenan abi de sevmediler. Kenan abi ise, yeniden mafyaya karşı savaş açmaya hazırlanıyor. TRT 1’de yayınlanacak dizide, Kenan abinin canlandırdığı karakterin ise, Yusuf Miroğlu’na benzer bir nitelikte olacağı, öğrendiğim bilgiler arasında. Eylül ayında başlaması planlanan dizinin, henüz çekimleri başlamadı.

Dizi tutar mı, diye bana sorarsanız, dönem dizisi değilse, bir de Kenan abinin elinde silah varsa, mutlaka tutar. Adama paltoyu giydirin, takım elbise ve silahını geçirin sırtına, bırakın mafyaya savaş açsın. Ben de dahil olmak üzere, Türk halkı, onu öyle sevdik.

M. Çağatay Kılınç

Facebook: http://www.facebook.com/aydinliyazar
İnstagram: http://www.instagram.com/aydinliyazar
Twitter: http://www.twitter.com/aydinliyazar

Tarih:Sinema

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir