İçeriğe geç

Transferin Tartışmasız Tek Gündemi

Fotoğraf: A Spor

Ligin başlamasına sayılı günler kala, hiç tartışmasız herkesin gözü kulağı transfer haberleri oldu. Transferlerin de, tek gündemi; Vedat Muriç oldu. Galatasaray ve Fenerbahçe’nin, aralarında rekabet ettiği Muriç derbisini ise, hepiniz biliyorsunuz Fenerbahçe kazandı. 

Vedat Muriç’in eski hocası Erkan Sözeri ise; ‘’Fenerbahçe çok karakterli bir oyuncu aldı. Vedat, Slimani ve Frey’den sonra Ibrahimovic etkisi yaratır.’’ dedi.

Fenerbahçe yapmış olduğu transferlerle, bana kalırsa transfer şampiyona olmuş ve 2019-2020 yılının, şampiyon olmaya en yakın adayı olmuştur. 

Transferler sezonunun bana göre tek gündemi Vedat Muriç oldu. Sadece benim değil ve sadece Fenerbahçe’lilerin değil, tüm futbol camiasının gönlüne taht kurduğunu düşünüyorum. 

Gönüllere taht kurduğu video

Video; TRT Spor

   TRT Spor’a özel röportaj veren Vedat Muriç; ‘’Abi teşekkür ederim, zahmet etmişsiniz buraya kadar.’’ diye röportajını bitiriyor.  İşte bu videoda, benim bildiğim kadarıyla, ilk defa bir futbolcu, bir muhabire, teşekkür ediyor ve terslemeden tüm sorularına cevap veriyor. 

   Şimdi ise, tüm kanalların bugün konuştuğu videoya gidelim. Vedat Muriç, Fenerbahçe TV’de haber sunuyor. Buyrun onu izleyelim.

Video; Fenerbahçe TV

Bu video ise, dünden bugüne tüm spor proğramların da dönüyor. Vedat Muriç’ten, hem taraftarın, hem de Fenerbahçe’nin beklentisi çok yüksek. Bana kalırsa Fenerbahçe, yapmış olduğu Vedat Muriç, Altay Bayındır, Allahyar Sayyadmanesh, Murat Sağlam, Emre Belözoğlu ve Max Kruse transferleriyle, sezonun en iddialı takımı ve şampiyona olabilir diyorum.

Son olarak Vedat Muriç’e geri dönecek olursam, ben de kendisinden yüksek bir performans bekliyorum.

Fenerbahçe ailesine hayırlı olsun…

M. Çağatay KILINÇ

F: http://www.facebook.com/aydinliyazar
T: http://www.twitter.com/aydinliyazar
İ: http://www.instagram.com/aydinliyazar

Tarih:Gündem

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir