İçeriğe geç

Köşk’te Hizmetinizde

Fahir Türkmen

Bugün çok farklı bir şekilde, sizlerle birlikteyim. Daha önce, fazla mekanlardan bahsetmedim. Bu galiba 2.’inci olacak. Bugün, babamın dostu, benim de yıllardır abim gibi gördüğüm, sevdiğim, saydığım Fahir abimden bahsedeceğim.

Aydın’da yıllardır Adnan Menderes Bulvarında hizmet veren ve Aydın esnafı tarafından, güler yüzüyle, muhabbetiyle, daima kendini sevdiren, Fahir Türkmen, dostlarının bol olduğu ilçeye, şube açtı. Şubesi, Köşk ilçesinin girişinde, hemen sağınızda kalıyor.

Ne Gibi Hizmetler Veriyor?

Araç kiralama ve Apple teknik servisi hizmetleri veren Fahir Türkmen için öncelik, siz o kapıdan girdiğiniz de, Fahir bey ile dost oluyorsunuz. Uygun fiyatlarla, güler yüzüyle, hoş muhabbeti ve daima müşteri haklıdır anlayışıyla hizmet veriyor. Köşk’te şube açmasının nedeni ise; ”Köşk’ün, araç kiralama ve Apple teknik servis eksikliğinin olmasından dolayı, olduğunu söylüyor.” Bana kalırsa, Fahir abi bu konuda çok haklı. Köşk’te özellikle telefon konusunda, çok büyük bir eksik var. Telefonu bozulan Köşk’lü hemşehrilerim, Aydın’a gitmek zorunda kalıyor ve bu onlara biraz daha fazla masraf meydana getiriyordu. Daha önce Köşk’te hizmet vermiş telefoncuların da, güler yüzlü olmama ve gece hayatı olduğundan dolayı, toplumda fazla sevilemedi.

Fahir Türkmen ise, Köşk’te zaten sevilen ve çok güzel bir çevreye sahip olan birisi. Telefon hizmetiyle, Köşk’ün büyük bir sorununu çözdü ve Köşk’teki rent a car olayınız çözerek hizmetin en iyisini yaptığını düşünüyorum.

Benden duymuş olmayın, çok yakında oto kurtarma ve yıkama hizmetleri de verecekmiş… Fahir Türkmen’in telefon numarasına da, http:www.instagram.com/aydinliyazar hikayesinden ulaşabilirsiniz.

M. Çağatay Kılınç

F: http://www.facebook.com/aydinliyazar
İ: http://www.instagram.com/aydinliyazar
T: http://www.twitter.com/aydinliyazar

Tarih:Magazin

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir